Skip links

Ekspert hipoteczny

Ekspert kredytów hipotecznych – Wrocław

Podjęcie decyzji o zaciągnięciu pożyczki na zakup nieruchomości wiąże się z wieloletnimi zobowiązaniami finansowymi. Oferta kredytów hipotecznych jest szeroka, zawiera wiele niuansów prawnych i trudnych do szybkiego zestawienia zapisów dotyczących składowych kosztów i płatności oraz sposobów i rozłożeń w czasie spłat. Pełniąc bezpłatną usługę doradztwa hipotecznego we Wrocławiu i okolicach pomagamy świadomie dobrać najkorzystniejszy dla klienta kredyt. Rzetelnie porównujemy warunki jego przyznania i przyszłe obciążenia, sprawdzamy zdolność kredytową i potrzeby osób planujących zakup domu, mieszkania lub działki budowlanej. Agent hipoteczny odpowiedzialnie sugeruje odpowiednie opcje, naświetlając ich wady i zalety oraz rzeczywisty koszt i przebieg spłat.

Każdy nasz specjalista ma rzeczową i specjalistyczną wiedzę dotyczącą procedur przyznawania finansowania, obliczeń obciążeń oraz propozycji instytucji kredytodawców. Obowiązkiem doradcy jest rzetelne i staranne przygotowanie dokumentacji oraz skuteczne i kompleksowe załatwienie wszystkich formalności kredytu hipotecznego. Po stronie agenta jest również negocjowanie kryteriów i wymagań. Reprezentuje on ponadto klienta w staraniach o konsolidacje hipoteczne i zamianę warunków na bardziej opłacalne.

Działamy odpowiedzialnie, rzeczowo i profesjonalnie, a naszym priorytetem jest dobro i bezpieczeństwo finansowe klienta. Powierzenie nam zadania uzyskania kapitału, nie tylko nic nie kosztuje, ale pozwala na zaoszczędzenie czasu i odczuwalnych kwot w przyszłości. Doradztwo dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i firm deweloperskich pomagającym potencjalnym nabywcom w uruchomieniu procedur związanych z kredytami hipotecznymi.