Profesjonalne doradztwo kredytowe

Ekspert kredytów gotówkowych – Wrocław

Realizacja planów inwestycyjnych i rozwojowych oraz prowadzenie działalności operacyjnej w sytuacji zmienności rynkowej często wymaga skorzystania z zewnętrznych źródeł kredytowych. Podobne potrzeby finansowe dotyczą osób prywatnych, zamierzających nabyć nieruchomość bądź planujących wydatki przekraczające aktualne oszczędności. Oferta pożyczek jest bogata, zróżnicowana i rozproszona po wielu instytucjach, przez co są one trudne do zestawienia i dokładnego oszacowania dla osób niezwiązanych z branżą profesjonalnego doradztwa kredytowego. Pomagamy zdobyć kredyt firmowy, hipoteczny i gotówkowy, kierując się interesem klienta. Każda pomyślnie zakończona sprawa przynosi nam satysfakcję i tak ważną w branży pośrednictwa kredytowego renomę.

Zatrudniamy doświadczonych i biegłych w sprawach ekonoProfesjonalne doradztwo kredytowemicznych pośredników kredytowych, którzy wskażą najkorzystniejsze i najlepiej dostosowane do potrzeb klienta propozycje produktu bankowego. Ekspert kredytowy sprawnie porusza się w zawiłościach formalno-prawnych i składowych kosztowych pożyczek, jest zaznajomiony z aktualnymi produktami kredytodawców oraz rozumie ich strukturę i indywidualną wartość dla klienta. Dysponuje również wiedzą specjalistyczną dotyczącą strategii pozyskiwania kredytów i siłą przetargową do negocjacji warunków.

Pośrednik po zapoznaniu się ze zdolnościami finansowymi i celami dobiera optymalne kosztowo rozwiązanie, z dobrym systemem spłat rat z odsetkami. Jego obowiązkiem jest klarowne przedstawienie zasad i konsekwencji zaciągnięcia pożyczki, tak by nie naruszyła ona bezpieczeństwa finansowego klienta. Dzięki temu pożyczkobiorca nabywa produkt bankowy świadomie i z pewnością skrupulatnego i merytorycznego rozpatrzenia  odpowiadających jego sytuacji wariantów zobowiązań kredytowych. Wykwalifikowani pośrednicy kredytowi zajmują się również kompleksową obsługą procesu wystąpienia o środki – rzetelnie wypełniają dokumenty i przedkładają je kredytodawcy. Czuwają nad procesem na wszystkich jego etapach.

Świadczymy doradztwo w zakresie kredytu gotówkowego, firmowego i hipotecznego dla podmiotów z Wrocławia i okolic. W naszych zasadach kierujemy się odpowiedzialnością, merytoryką i prymatem wiarygodności. Dokładamy starań, by klient czuł się komfortowo i był najważniejszą osobą w procesie zorientowanym na pozyskiwanie potrzebnego mu kapitału. 

Zapraszamy do kontaktu


* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Ekspert Hipoteczny Wojciech Kędzia, w celu obsługi zapytania złożonego za pośrednictwem formularza kontaktowego. Administratorem danych osobowych jest Ekspert Hipoteczny Wojciech Kędzia (dalej: „Administrator”).