O mnie

Nazywam się Wojciech Kędzia i jestem Ekspertem Kredytowym z ponad 23 letnim doświadczeniem zawodowym w branży finansowej skoncentrowanym przede wszystkim na profesjonalnej współpracy z klientami oczekującymi pomocy w pozyskaniu produktów finansowych z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych.

Swoje bogate doświadczenie i wiedzę zdobywałem pracując od 1995r. w banku Pekao SA, od 2010r. w Notus Finanse, aktualnie od 2014r. współpracuję z firmą Expander Advisors Sp. z o.o. prowadząc własne biuro kredytowe.

Udało mi się pomyślnie zrealizować setki transakcji kredytowych, w tym wiele niestandardowych. Dobry kontakt, który nawiązuję z klientami, wysoka kultura osobista oraz duża skuteczność sprawiają, że cieszę się dużym zaufaniem. Każdego klienta staram się traktować indywidualnie co daje gwarancję, że przygotowane przeze mnie propozycje i rozwiązania kredytowe są zawsze „skrojone na miarę”. Mając wszystko w jednym miejscu moi klienci nie muszą biegać po bankach tracąc swój cenny czas !

Wojciech Kędzia
Ekspert Kredytowy
Agent kredytu hipotecznego nr RHA0005185
(rejestr Komisji Nadzoru Finansowego)