Pomoc w uzyskaniu kredytu

Pomoc w uzyskaniu kredytu – hipotecznego, firmowego, inwestycyjnego – Wrocław

Wystąpienie o pożyczkę wymaga przygotowania dokumentacji, w sposób poprawny i kompletny spełniającej wymogi formalne i merytoryczne określone przez bank. Wnioski są następnie skrupulatnie weryfikowane przez kredytodawców. Opierając się na rozległym doświadczeniu i dogłębnej znajomości ofert, udzielamy bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu firmowego – w tym inwestycyjnego, obrotowego i pożyczki firmowej dla podmiotów z Wrocławia lub jego okolic. Nasze usługi mają charakter kompleksowy i profesjonalny. Po wnikliwym przeanalizowaniu potrzeb klienta wyszukujemy dla niego z aktualnej oferty kredytów rozwiązanie dostosowanie do celu, jaki zobowiązanie pozwoli osiągnąć.

Profesjonalne doradztwo kredytoweProponowany kredyt firmowy uwzględni sytuację finansową, model biznesowy, posiadane aktywa oraz optymalny sposób i harmonogram spłat. Będzie środkiem umożliwiającym sukces inwestycyjny, rozwojowy lub przeprowadzanie procesu dotyczącego działalności bieżącej, który w racjonalny sposób wpisze się w możliwość spłaty obciążeń. Klientowi przedstawiamy transparentnie i klarownie plusy oraz minusy warunków kredytowych, sugerujemy najkorzystniejsze ekonomicznie opcje, zajmujemy się negocjacją warunków oraz przygotowaniem dokumentacji i jej złożeniem u kredytodawcy.

Podobne usługi świadczymy dla klientów zainteresowanych kredytami hipotetycznymi. Nasza pomoc pozwala na uzyskanie oferty najtańszej i najlepiej odpowiadającej oczekiwanym osób zainteresowanych nabyciem domu, mieszkania, działki budowlanej, a także zaciągnięciem pożyczek hipotecznych lub zamianą obecnego kredytu na bardziej opłacalny, o lepszych warunkach spłaty. Priorytetem jest dla nas dobro klienta.

Zapraszamy do kontaktu


* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Ekspert Hipoteczny Wojciech Kędzia, w celu obsługi zapytania złożonego za pośrednictwem formularza kontaktowego. Administratorem danych osobowych jest Ekspert Hipoteczny Wojciech Kędzia (dalej: „Administrator”).